Yüz Şekillerine Göre 2017 Saç Modelleri

emirhan | 21 Şubat 2017 | Yüz Şekline Göre Saç Modelleri | 0 yorum

Saçlarınız şüphesiz dişiliğinizi ön plana çıkaran en önemli unsurunuz. Bir de yüz şeklimize göre en uygun saçı kullanırsanız, dünyanın en çekici kadını olabilirsiniz. Her kadın değişiklik yapmayı, özellikle yorgun ve mutsuz olduğu anlarda, saçlarıyla oynamayı sever. Kimine göre kısa saç hem kullanışlı, hem de zamandan tasarrufken, kimi kadına göre beline kadar uzun olmayan saç hayatının vazgeçilmez bir parçası. Siz de yüzünüze en uygun saç modelini ve kesimini seçin; dünyanın en güzel kadını olun.  

OVAL YÜZE GÖRE SAÇ MODELLERİ

Doğuştan en güzel yüz şekline sahip olan oval yüzlü kadınlar, en ballı hatunlar diyebiliriz. Çünkü bu yüz tipine sahip olan kadınlar, her kesim ve saç modeline uygundur. Çene hizasındaki bir küt kesim modelle ya da omuzlara kadar dökülen bukle bukle uzun saçlara kadar her model oval yüz kesimine uygundur. Veya düzleştirdiğiniz saçınıza kısa kaküller katarak en havalı, davete gitmeden önce abiye elbiseniz üzerinize yaptıracağınız dağınık topuz ise sizi davetin en şık kadını yapar.  

KARE YÜZE GÖRE SAÇ MODELLERİ

Kare yüze sahip kadınlarda, yüzün çene kısmı keskin uçlara sahip olduğundan mizacı biraz daha sert göstermektedir. Bu mizacı daha esnek ve yumuşak hale getirmek için, alın kısmını da çene ile orantılamak için kısa saç modelleri kare yüze en uygun saç modelidir. Katlı kesimler ya da ovale yaklaşmak için kullanacağınız yuvarlak kaküller size en uygun saç modelleridir.

 


2017 Saç Modelleri, 2017 tüm saç modelleri, kare yüze göre saç modelleri, Oval yüze göre saç modelleri, popüler saç modelleri, Saç Modelleri, Tüm saç modelleri, yüz şekline göre saç modelleri,

Coprtying tüm hakları saklıdır.