ÜÇGEN YÜZ ŞEKLİNE GÖRE SAÇ MODELLERİ

emirhan | 21 Şubat 2017 | Yüz Şekline Göre Saç Modelleri | 0 yorum

Üçgen yüz şeklini daha çekici kılmak için püf noktamız öncelikle üçgen yüzün sahip olduğu dar çene yapısını kamufle etmektir. Ya da çenede bulunan dar açıyı geniş hale getirmeyi başarırsak, bu yüzümüzü daha geniş gösterecek ve kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacaktır.

Eğer saç uçlarına hacim vermeyi başarırsak, dar çene yapısını gizleyebiliriz. Bunun için bir zamanların meşhur Sezen Aksu küt kesim saç modeli olan uzun küt yani enseden kısa ama çeneye kadar uzayan küt modelini tercih edersek saçımızı en ideal hale getirmiş oluruz.

Burada kullanacağımız saç modeli kattan uzak düz bir model olmalıdır. Çünkü unutmayalım ki çene yapısını yüz ile orantılı hale getirmek amacımızdır. Aslında üçgen yüze en uygun olan saç modeli uzun, kat tercih edeceksek alından başlayan değil de biraz daha alın hizasının altından başlayan uzun kat kesim modelidir.

Yine saçlarımız dalgalı değilse ve üçgen bir yüze sahipsek evde kullandığımız maşa yardımıyla ve kuaforümüzün saçımıza katacağı birkaç hacimle saçımızı en güzel hale getirebiliriz. Unutmayın iyi hissetmek aslında kolay ve sizin elinizde…

 

 


2017 Saç Modelleri, 2017 tüm saç modelleri, bayan saç modeli, bayan saç modelleri, bayan saç modelleri4, Saç modelleri 2017, üçgen yüz için saç modeli, üçgen yüze göre saç modeli, yüz şekillerine göre saç modelleri, yüz şekline göre saç modeli,

Coprtying tüm hakları saklıdır.