2019 YILI BURÇ YORUMLARI

emirhan | 5 Şubat 2019 | Genel | 0 yorum

2019 YILI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU: 2018 YILINDA bazı şeyler içinde çok koştunuz ve yoruldunuz, artık 2019 sizin için dinlenme zamanı. Bu yılda kendinizi daha iyi toparlayacaksınız. Koç burcu Zodyak’ın ilk burcudur bu yüzden yönetme hissi baskındır. Bu yılda bu özelliği yeterince yaşayacaksınız. Bir önceki yıla göre daha iyi bir yıl geçireceğiniz kesin. Bu yorgunlukları 2019 yılında üzerinizden atacaksınız.

BOĞA BURCU: 2019 belki geçireceğiniz en farklı ve renkli yıllardan biri olacak. Art arda gelen yenilikler yaşayacaksınız. Çok özel olaylar yaşayacak ve çok daha güçlü hissedeceksiniz. Yeni yıl sizin için sadece sade parti kutlamalarından ibaret olmayacak. Aşk ve iş hayatınızda hem yenilikler, hem de güzel olaylar başınıza gelecek.

İKİZLER: Geçen yıl çok aşırı çalışarak önünüze koyduğunuz hedeflerinize ulaştınız. Bu hedeflere ulaşırken size engel olmaya çalışan kişileri de geride bıraktınız. Yalnız o kadar yoruldunuz ki bu konularda dikkat etmeniz gereken bir yıl olacak 2019.

YENGEÇ: 2019 yılının en etkilediği burçlar içerisinde yer alacak Yengeç burcu. Yenilikçi ve farklı düşüncelere sahip olan bu burçtaki kişiler, kendilerine sunulacak fırsatları yeni yılda kaçırmadan değerlendirmeye almalılardır.

ASLAN: Biraz geçen yıl etrafınızdaki insanlardan dolayı üzüldünüz. Sizin için geçen yıl pek iç açıcı olmasa da 2019 yılı sizin için aşk ve para hayatında tahmin edemeyeceğiniz fırsatlar ve yenilikler yakalayacaksınız.

BAŞAK: Başak burcu genel olarak güçlüdür. Bu yıl bunu daha da fark edeceksiniz. Bu sizin kendinizi geliştirmenizi sağlayacak. Mantığınızı kullanarak hakkınız olan her şeyi elde etme gücüne sahipsiniz.

TERAZİ:  Terazi burcu adından da anlaşıldığı gibi dengeyi ve uyumu  temsil eden burçtur. Yeni yılda bu denge ve uyumu yakaladığınıza çok daha fazla hayrete düşeceksiniz. Artık 2018’in kötü günleri geride kaldı. Umut dolu yeniliklere yeni bir yıl yaşamaya hazır olun.

AKREP: 2019 yılında beklediğiniz kadar yüksek şeyler bekleyin, çünkü bu yıl size istediğinizi fazlasıyla verecek. Şimdiye kadar elde ettikleriniz tabi ki kolay olmadı. Bunun fazlasıyla farkındasınız. Fakat bu yıldan sonra birkaç yıl beklentinizin üzerinde harika yıllar geçireceksiniz.

YAY: Yayların hareketliliği yeni yıla girişte de hemen fark edilecek. Şans 2019 yılında yay burcunun yanında olacak ve bunu hayatınızın her alanında hissedeceksiniz. Bu enerjiyi aslında geçmiş yılın sonlarında hissetmeye başladınız ve 2019’da iyi günler çoğunlukla sizin yanınızda olacak.

OĞLAK: Hayatta disiplini seven ve her şeyin yerli yerinde olmasını seven oğlak burçları bu yılda bu kuralları biraz daha hafife almak durumunda. Bu da size biraz daha zihinsel olarak rahatlama sağlayacak. Çünkü önceden kendinizi zorlayarak, daha çok stres oluyordunuz. Bu yıl sizin için rahatlama dönemi.

KOVA: Şimdiye kadar somut olarak hayata geçirmeyi planladığınız her alanda ne varsa yeni yılda bunlar için çok daha cesur adımlar atacaksınız. Aslında özgürlüğünüze çok aşırı düşkünsünüz, fakat bir yandan da aşk hayatınızdaki bağlanmayı sorun olarak görmeyin. Daha ilk zamanlarda bunun gerekliliğini hissedeceksiniz.

BALIK: Etrafa karşı aldığı kararlardan biraz çekinik gibi görünen balık burcu, 2019 yılında en cesur ataklarda bulunacak ve kendini toparlayarak kendinde de değişimler fark edecektir. Bu değişim sizin için çok iyi olacak ve size çok iyi gelecek. Yıldızların etkisiyle sadece sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız ve bu değişiklikler hayatınızı kökten değiştirecek.

 

 

 


2019 burç yorumları, akrep burcu yorumları, balık burcu yorumları, başak burcu yorumları, boğa burcu yorumları, burç uyumu, burç yorumları, burçlarla ilgili yorumlar, günlük burç yorumları, ikizler burcu yorumları, koç burcu yorumları, kova burcu aylık yorum, oğlak burcu yorumları, terazi burcu yorumları, yay burcu yorumları, yengeç burcu yorumları, yeni yıl burç yorumları,

Coprtying tüm hakları saklıdır.