2018’DE HANGİ SAÇ MODELİ MODA?

emirhan | 28 Ağustos 2017 | 2018 moda olacak saç modelleri | 0 yorum

Her alanda sınırsız özelliklere sahip olan moda, saç modelleri konusunda da sınır tanımıyor. Günümüzde hem saç modeli yaptırmak eskisine göre daha ekonomik ve kolay. Yeter ki kendimize yakışan doğru saç modelini bulalım. 2017’de bob ve lob saç kesim modelleri çok fazla meşhur olmuştu. Eskilerde ise Bob saç kesim modelini hem bayanlarda hem erkeklerde görmekteyiz. Zaten modada zaman zaman eskiye dönüşler yaşıyoruz. Bu değişiklik de çok zevkli olmaktadır.

Eminim Bob ve Lob saç kesim modelini deneyenler çok fazla olmuştur. 2018 yılında da bu kesim yine rövaşda olacak diyebiliriz. Bu sefer bu modeli hafif dalgalı kullanmanız, modaya ayak uydurmanızı sağlayacak. Dalga modelini kullanmak içinse saçlarınızı çok kısa kestirmemeyi öneririz. Çünkü saçları dalga yaptığımızda zaten boyunda bir miktar kısalma olmaktadır.

Diğer 2018 saç trendleri arasında tepeden topuz var. Saçının bütününü değil, sadece üstten belli bir miktar toplamaktan behsediyoruz. Saçlarınız uzunsa, değişik bir model olan örgüyü de kullanabilirsiniz. Fakat kalın örgü değil de ince örülmüş zenci model örgüsü de 2018 yılında moda olacak saç modelleri arasında. Bu saç modelini plajda veya havuzda kullanmak çok daha pratik olacak.

2017’nin sonbaharına geldiğimiz şu günlerde, havalar tam da soğumadan ıslak modelleri tercih edebiliriz. Çünkü kışın ıslak saç modellerinin çok güzel bir görüntü sunmaz. Hem de jöleyle ve benzeri ürünlerle şekillendirdiğimizde saçlarımız ıslak kalacağı için dışarda üşüyebiliriz.

Islak saç modelleri şimdiden bu yaz bile çok tercih edilen ve bahsedilen modeller arasında. Özellikle davetlerde şık siyah ve yakası açık elbiselerle çok daha çekici görünen ıslak saç modelleri 2018 yılında da çok tercih edileceğe benziyor. Sportif kıyafetlere de yakışan ıslak saç modelini siz de kendinizde deneyebilirsiniz. Sizin için derlediğimiz saç modellerini inceleyerek, yüzünüze en yakışan modeli bulun ve kendinize hemen değişiklik yapın.

BOB VE LOB SAÇ KESİMLERİ

ZENCİ SAÇ ÖRGÜLERİ:

TEPEDEN KÜÇÜK TOPUZ MODELLERİ:

ISLAK SAÇ MODELLERİ:


2018 de hangi saçlar moda, 2018 kadın saç modelleri, 2018 moda olacak saç modelleri, 2018 saç kesim modelleri, 2018 saç modeli, 2018 saç trendleri, ıslak saç modelleri, topuz saç modeli, zenci saç örgüsü,

Coprtying tüm hakları saklıdır.