2018 ERKEK ÜNLÜLER SAÇ MODELLERİ

emirhan | 15 Ağustos 2017 | 2017 ERKEK ÜNLÜLER SAÇ MODELLERİ | 0 yorum

Hepimiz eskiye oranla daha çok bakımlıyız ve saçımıza başımıza daha çok dikkat ediyoruz. Yeni çıkan kozmetik ürünler ve saç şekillendiriciler  kişiyi adeta bir artist havasına büründürüyor.

 

Ünlülerin saçlarına ise hayranlıkla bakarak, genç erkekler de onlar gibi çekici ve yakışıklı görünmek istiyor. Çünkü saç şeklini iyi seçmek çok önemli. İnsanın mizacını bile saç şekli belirliyor diyebiliriz. Saç modeli insanı olduğundan daha genç ya da yaşlı gösterebilir. Bazen de insanın yüz şeklini dahi değiştirerek, mizacının daha yumuşak ya da sert olmasını belirler. Tıpkı bayanların kaşları gibi.

 

2018 Erkek Ünlüler saç modellerinde derlediğimiz saç şekillerine bakarak, öncelikle yüz şeklinize uyup uymadığını kontrol edin. Daha sonra beğendiğiniz ünlünün saç modelini kendinize uygulayabilirsiniz. Peki ünlüler ve en çok tutulan saç modellerini bir incelemeye ne dersiniz:

 

ENGİN ALTAN DÜZYATAN: Her ne kadar şu anki oynadığı dizide farklı bir model ve saç sergilemiş olsa da Engin Altan Düzyatan’ın gerçek saç modelini tercih edebilirsiniz. Önceki halinde çok kısa olmayan saç modelini tercih eden oyuncunun üst taraflar kabarık ve yanlar çok kısa olmayan saç modelini tercih ettiğini görüyoruz.

 

KIVANÇ TATLITUĞ: Kıvanç Tatlıtuğ’ u ilk olarak Menekşe ile Halil dizisinde tanıdım. Aşk-ı Memnu dizisi ile kafamıza kazınan Tatlıtuğ daha pek çok güzel dizi ve filme imzasını atmıştır. Saç modellerinde hem kısa hem de uzun tarzları göreceğimiz Kıvanç Tatlıtuğ’un modellerini de saç köpüğü ve şekillendiriciler kullanarak, arkaya taranmış uzun modelini deneyebilirsiniz.

MURAT BOZ: Doğal tavırları ve sempatikliği ile genç kızların vazgeçilmezleri arasında yer alan Murat Boz saç şekillerini tercih ederek, siz de doğallığınız ve sempatik görünüşünüzden ödün vermeyin.

ÇAĞATAY ULUSOY: Feriha dizisi ile tahtını kuran Çağatay Ulusoy, İçerde dizisinde kullandığı saç modellerinde de farklı tarzlar sunmaktadır.

BURAK ÖZÇİVİT: Genellikle üst taraf kabarık saç modeli tercih eden ünlünün saç modelini yaptırmak istiyorsak, fön ile bu şekli yaptırmak mümkün.

 


2017 erkek Saç Modelleri, 2017 erkek saç trendleri, 2017 erkek ünlüler saç modelleri,

Coprtying tüm hakları saklıdır.