2017 KINA ELBİSE MODELLERİ

emirhan | 11 Ağustos 2017 | 2017 KINA ELBİSE MODELLERİ, Genel | 0 yorum

Genç kızların günlerdir hayalini kurdukları, evliliğe ve farklı bir hayata adımını attıkları ilk gün olan kına gecesi, hayatlarının unutamayacakları en özel günü. O güne kadar kına elbiselerini araştırırlar, hayalini kurarlar ve kendilerini o elbise içinde hayal ederek günlerinin çok güzel geçmesini isterler.

Kına elbisesi dediğimizde aklımıza bindallı gelmektedir. Bindallının ise hem renk hem de model olarak çok farklı modelleriyle karşılaşacak ve çok fazla model arasından teninize uygun olan renk ve modele karar vereceksiniz. Evet genç kızlar kapalı ve açık, Hürrem modeli bindallı bir sürü seçenek arasından tercih sizin. Kendinize en güzel kıyafeti seçin ve gününüzü en güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirin.

Gün geçtikçe moda olan kıyafetler de o kadar çok çeşitleniyor ki bazen yetişmek ya da takip etmek çok zorlaşıyor. Aslında tek tip giyilen kıyafet de yok. Çünkü alım gücünün artmasıyla birlikte, doğal olarak gençlerin de istekleri arttırıyor. Mesela kına gecesinde giyilen tek bir kıyafet yok. Bazı yörelerde adet olarak gündüz nişan, akşam da kına yapıldığı için bu da 2 kıyafet isteğini oluşturuyor. Gündüz nişan için olan abiye akşamki kına yakımı için uygun olmuyor. Gündüz nişanda bindallı giyseniz bu nişan için hiç de uygun bir kıyafet olmuyor.

O yüzden kına geceleri için çoğunlukla bindallı tercih ediliyor. Bindallı deyince önceden aklımıza kırmızı ya da bordo renk ya da tek desen geliyor. Fakat günümüzde bindallı renk seçenekleri ve modelleriyle genç kızların gözdesi oluyor. Gece kıyafetinden ziyade yöresel bir havası olduğundan da her genç kıza çok güzel yakışıyor.

Gece mavisinden petrol mavisine, zümrüt yeşilinden bordoya kadar bindallı modellerinde pek çok renk seçeneği bulunuyor. hatta beğendiğiniz modeli istediğiniz gibi tasarlayıp diktirmeniz bile mümkün.

Sizler de 2017 bindallı kına kıyafetleri arasından ten renginizle ve vücut yapınızla uyumlu en güzel bindallıları seçebilir ve en güzel gelin olabilirsiniz.


2017 KINA ELBİSE MODELLERİ, 2017 kına elbisemodelleri, abiye kına elbiseleri, bindallı modelleri, hürrem bindallı modelleri, hürrem kına elbiseleri, kabarık kına elbiseleri, kına elbise çeşitleri, kına elbisesi, kırmızı kına elbiseleri, petrol kına elbiseleri, sade kına elbiseleri, tesettür kına elbiseleri, yöresel kına elbiseleri,

Coprtying tüm hakları saklıdır.