2017 GELİN SAÇ MODELLERİ

emirhan | 27 Şubat 2017 | Kısa Saç Modelleri | 0 yorum

Her genç kızın hayalidir bembeyaz gelinlikler içinde adeta bir kuğu gibi süzülmek.Bu yazımızda size en güzel ve en trend 2017 gelin saçı modellerinden örnekler göstereceğiz. Kıyafette olduğu gibi gelinlikte de modayı takip eden gelinlerimiz için en güzel gelin saçı modellerini derlemeye çalıştık. Siz de 2017 gelin saçı modellerini inceleyerek, her genç kızın hayalindeki saçlara kavuşabilirsiniz.

2017 gelin saçı modellerinde hem kullanışlılık, hem de düğün koşuşturmasının yorgunluğundan kurtaracak olan saç modeli topuzdur. Topuza ışıltılı bir hava katmak isterseniz, farklı simlerle topuzunuzu sadelikten kurtarabilirsiniz. İşte birbirinden güzel 2017 gelin saçı topuz modellerimiz şu şekildedir.

 

Gelinliğiniz sade ve eski tarzda klasik çizgileri tercih ediyorsanız o zaman doğal yapım taçlarla buklelerinizi çok daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. Çiçekli gelin saçı modelleri size doğal ve daha hanım hanımcık bir hava katarken, bu gelinliğe uygun bir kır düğünü de muhteşem bir kombinasyon olacaktır.

Eski gelinliklere uygun saç modellerinde saçı gösterişli hale getiren simlerin kullanılmasıydı. Artık göz alıcı aksesuar ve çiçeklerle 2017’de gelin saçı modellerinde çokça rastlamaktayız. Çünkü saça takılan aksesuar, bu bir taç ya da küçük çiçekler olabilir, saçınızı çok daha gösterişli hale getirecektir. Bunun yanında tek bir tarafa takacağınız gül şeklinde çiçekler ise saça çok nostaljik bir görünüm katarak sizi daha çekici ve romantik kılacaktır.

Eğer kabarık bir gelinlik değil de klasik elbise tarzında bir gelinlik tercih ediyorsanız, şapka tarzında tüllü detaylarla süslenmiş aksesuarlar ise eldivenle birleştiğinde size gizemli ve göz alıcı bir hava katacaktır. 2017 gelin saçınıza uygulayacağınız diğer bir aksesuar seçeneği de küçük tokaların tercih edilmesidir. Özellikle saçınız çabuk bozuluyorsa, saçınızı sabitlemek için, sprey uygulamasından sonra kullanacağınız bu küçük toka aksesuarları çok işinize yarayacaktır. Tabi ki eldiven, şapka aksesuar tercih edenler naif bir salon düğününden ziyade nikah tercih edenlerin vazgeçilmez tercihleri arasındadır.

Diğer bir tercih seçeneğimiz de bana topuz yakışmıyor diyorsanız, saçlarınızı kıvırcık ya da straplez bir gelinliğe yakışan harika buklelerden yana kullanabilirsiniz. Dağınık olarak kullanacağımız bukle veya kıvırcık modelleri de kulaklarımız büyükse bunu gizlemek için iyi bir yöntemdir. Veya bazı tepeden topuz modelleri yüzü daha toplu göstereceğinden, dağınık ve kabarık olarak yaptırdığımız gelin saçı yüzü daha küçük göstermektedir.

Son olarak Truva tarzı Hellenistik bir çizgi yansıtmak istiyorsanız yandan ya da arkadan örgüler, balık sırtı örgü tarzları, sizi görmek isteyen yakınlarınıza güzel bir sürpriz olabilir.

 


2017 gelin başı modelleri, 2017 gelin saçı modelleri, 2017 gelin tacı, 2017 gelinlik, 2017 hellenistik saç modeli, 2017 moda saçlar, 2017 trend gelin saçı modelleri, 2017 trend saç modelleri, antik çağ saç modeli, dağınık topuz gelin saçı, dağınık topuz gelin saçı modelleri, eldivenli gelinlik, gelin başı, gelin tacı, gelinlik aksesuarı, helen saç modeli, helen saç modelleri, örgülü gelin saçı, şapkalı gelin saçı modelleri, taçlı gelin saçı, taçlı gelin saçı modelleri, truva saç modeli,

Coprtying tüm hakları saklıdır.