2017 BAYAN KISA SAÇ MODELLERİ

emirhan | 1 Mart 2017 | Kısa Saç Modelleri | 0 yorum

Kısa saç modelleri en kullanışlı saç modeli olması açısından, genç kızlar ve bayanların tercihleri arasında her zaman yerini koruyor. Özellikle yoğun koşuşturması olan ve eteğinden sürekli çekiştiren çocukları olan anneler için kısa saç modelleri idealdir. Modernizm ve maskülenliği yansıtan kısa saç modelleri, kütten  ve katlı kütten asimetrik kesime kadar, uzun kütten çok kısa kesime kadar pek çok seçenekler 2017 kısa saç modellerinde mevcuttur.

Kısa saç kestirirken daha önce aynı modeli  kestirmiş ve kullanmış olmak gerekiyor. Çünkü gerçekten büyük risktir. Aynı zamanda kısa saç modeli her bayana yakışmayacağı için dikkatli olunmalıdır. Bazı bilgisayarlarda ve kuaförlerde yüz şekline göre önce fotoğrafa uygulanan saç  kesimi yakışıp yakışmadığına bakılarak, bu programa saç kesimleri yapılmaktadır. Dilerseniz bu programda saç rengini de deneyerek göz alıcı saçlara kavuşabilirsiniz.

Kısa saç kesim modelinde kulaklar ve yüz tamamen ortaya çıkacağı için,çok büyük cesaret ister. Tabi ki kulakları kapatan kısa bir model de tercih edebiliriz. Kıyafetinizle kombin yapacağınız şık küpelerle, kendinizi çok daha seksi ve çekici hissedebilirsiniz.  Minyon tipli kadınlara bu saç modeli çok yakışmaktadır. 2017 yılında siz de kendi tarzınızı değiştirmek ve farklılık yapmak istiyorsanız yüz şekline uygun olan kısa saç modellerini seçip, aynanın karşısında hem mutlu olup hem de zamandan tasarruf ederek sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Aşağıda sunduğumuz pek çok seçenekten bir tanesine karar verebilirsiniz.

 

 

 


2017 kısa saç modelleri, 2017 trend saç modelleri, en güzel kısa saç modelleri, kısa saç modeli, kısa saç modelleri, kullanışlı saç modelleri, ünlüler kısa saç modeli, ünlüler kısa saç modelleri, yüze göre kısa saç modeli,

Coprtying tüm hakları saklıdır.